Startup Fair #2

Invite only barbeque večer pre košické produktové tímy a talenty, ktoré hľadajú nové výzvy.

Vieš pomôcť produktu rásť?

Zoznám sa s košickými tímami, ktoré sú práve teraz pripravené naberať posily na ďalšie budovanie svojho produktu a povedz im, čo pre nich vieš urobiť.

Hľadáte posily pre svoj produkt?

V tento večer sa budete môcť sústrediť na networking s inými tímami a talentami, ktoré majú talenty a záujem sa uplatniť vo vývoji produktu.
20/100 prihlásených účastníkov
Let us know about you and get your invite
stanley@starport.sk+421949745941Linkedin • Messenger
Bullshit free
No recruiters. No investors. No agencies. Just a job fair with the relevant community.
Tell people that shouldn't miss this
Facebook eventLinkedin event

Prihlásené tímy

Netcore

Náš produkt Unimus používa na automatizáciu a management konfigurácie sietí viac ako 800 firiem po celom svete. Teraz začíname vývoj druhého produktu a hľadáme skúsených Java a Frontend developerov, ktorí maju radi challenge a chcú pomocť budovať sofware, ktorý denne pomáha sieťarom okolo sveta.

NextRetreat

NextRetreat je prvá platforma pre tímove cestovanie. Náš produkt zjednodušuje proces organizácie tímového cestovania, pomáha firmám vybrať si správnu destináciu, nájsť a zarezervovať si ideálne ubytovanie, pracovný priestor a zabezpečiť lokálne služby ako napríklad transfer z letiska alebo osobného šéfkuchára. Chceli by sme hlavne spoznať nových ľudí a ostatné startupy v košickej komunite.

Czechcrunch: Dva úspěšní startupisté z Košic dobývají svět týmového cestování. Jejich NextRetreat teď získal 16 milionů korun

Medializuj

Platforma Medializuj.sk spája novinárov s odborníkmi, ktorí sa chcú odborne vyjadrovať v médiách a bezplatne sa tak zviditelniť. Aktuálne expandujeme do ďalších dvanástich krajín a hľadáme country coordinatorov.

Crayonic

Náš Crayonic KeyVault ™ je bezpečnostný token novej generácie, ktorý umožňuje autentifikáciu užívateľov, uchovanie digitálnych aktív a podpisovanie elektronických dokumentov. Organizácie aj jednotlivci tak môžu nahradiť všetky heslá biometrickým PIN-kódom (v písanej alebo hovorenej forme) a taktiež uložiť všetky osobné kryptografické kľúče v jednom zariadení.

Náš druhý produkt CargoAngels ponúka dohľad nad tovarom prepravovaným v zásobovacích sieťach a pomáha tak predchádzať hlavne jeho poškodeniu a krádeži.

Hľadáme hlavne senior JavaPython dev/architektov a kvalitných devOps so skúsenosťamni s AWS, Kubernetes, atď. V Košiciach robíme hlavne hardware a embedded software, IT tím máme v Bratislave.

instyle.ai

Vo fashion industry nastáva veľká premena a my chceme byť pri tom. Pomáhame módnym eshopom poskytnúť zákaznikovi čo najlepší zážitok pri nakupovaní oblečenia vo forme visual search, personalizácie alebo vytvárania inšpirácie v podobe štýlových outfitov. Medzi nové oblasti kam sa chceme posunúť, je generovanie virtuálnych modeliek a avatarov pomocou umelej inteligencie.

Do tímu hľadáme ľudí na DevOps, správu a zlepšovanie našej platformy v AWSku a Python developerov so záujmom o computer vision.

Stanley Mácha

  • founder @ Starport
  • 10+ rokov freelance product design
  • 5+ rokov s košickou startupovou komunitou
  • product owner / designer @ Netcore (Unimus)
  • product designer @ Hagedorn Infosysteme
  • ex-product designer @ Groupsolver
Stardust Concepts s.r.o. | Skladná 58, 040 01 Košice-Južné Mesto
EN