Startupový coworking
v Košiciach

Pracujeme spolu v rodinnom dome pri centre Košíc. Máme tu 3 poschodia s 26-timi stolmi, úžasnou kuchyňou, obývačkou, podzemnou dielňou a veľkým barbeque dvorom.

KÁVA A SNACK ZDARMA
24/7 PRÍSTUP
KLIMATIZÁCIA A KÚRENIE
40/40 MBPS WIFI
a3 + a4 TLAČIARNE + Scanner
ČÍTAČKA OBČIANSKYCH PREUKAZOV
DVOR S VERANDOU
PLNE VYBAVENÁ KUCHYŇA
2 KÚPEĽNE SO SPRCHAMI
OBÝVAČKA S PORJEKCIOU
skype room
CHILL ROOM

Lokalita

Sme na Skladnej 58 v Košiciach, 5 minút od 2 rôznych autobusových zástávok, s potravinami hneď vedľa nás. Naša ulica je na okraji rezidenčnej parkovacej zóny, takže väčšina našich návštevníkov využíva parkovanie za rohom.

Ceny

Fixné pracovné miesto stojí 100 EUR mesačne, 10 EUR na deň, a ak plánujete dochádzsť často ale nepravidelne, máme "chaos" mód na 10 vstupov za 50 EUR. (ceny sú uvedené bez DPH)

Prvý deň je samozrejme zdarma, aby bolo jednoduchšie si vybudovať závislosť na káve a otáznom zmysle pre humor.

Free tour

Začnime hneď našou jedinečnosťou - tento epický exteriér. Naši 1st world rezidenti sú z toho tak rozmaznaní, že sa sťažujú už len na to, že tu nemáme bazén.

Toto bol náš barbeque event, ktorý sme zorganizoval pre lokálnu startupovú komunitu počas nášho startup campu. Nemohli sme ich odtiaľ dostať do 3-tej rána, takže asi bolo dobre.

Jedno z najvyužívanejších miesto v celom coworku, je naša veranda, akokoľvek je vonku zima. Je hneď vedľa kuchyne, takže slúži ako dobré miesto na prežúvanie a rozjímanie.

Toto je naša kuchyňa. Áno, je krásna a vďaka majiteľom domu aj veľmi dobre vybavená.

Fun fact: Keď sa nudím, robím nejaké fotenie divočiny. Tu sa pozeráme na svorku developerov, ktorá si užíva občerstvenie zdarama pod dobre umiestnenou bezpečnostnou kamerou.

Toto je naša obývačka s projektorom. Veľa tu toho nepremietame, bolo tu však mnoho dobre strávených stretnutí. Vrátane jednej Vianočnej párty, ktorá bola tak intenzívna, že nikomu nenapadlo fotiť.

Toto je náš hlavný pracovný priestor. Ak prídete na návštevu, pravdepodobne budete sedieť pri niektorom z týchto miest. Táto foto je z jednej z diskuií nášho startup campu.

Vitajte v našich podrkovných priestoroch. Všetci sa tu sťažovali, že pod strechou býva veľmi horúco, tak sme nainštalovali klímu. Funguje to. Polovica z nich sa teraz sťažuje na to, že je tam zima.

Tu je ďalší klento nášho výnimočného coworku. Tieto podzemné priestory slúžia, ako domov pre V01D hackerspace, kde sa vyrábajú samé divné veci. Nenechajte sa touto foto oklamať - nikdy tam nie je takýto poriadok.

Prvý deň zdarma

Stačí napísať na stanley@starport.sk, or zavolať a sa postaráme postaráme o zvyšok.

Stanley Mácha

  • founder @ Starport
  • 10+ rokov freelance produktový design
  • 5+ rokov s Košickou startupovou komunitou
  • produktový designer @ Unimus
  • produktový designer @ Hagedorn Infosysteme
  • ex-produktový designer @ Groupsolver
Stardust Concepts s.r.o. | Skladná 58, 040 01 Košice-Južné Mesto
EN