Coworking Košice

Podnikateľský coworking pre Košice zameraný na startupy - máme 26 stolov na 3 poschodiach, skype room a meetingovku. Začnite hneď prvým dňom zdarma!

"Atypicky coworking v Kosiciach. Tento coworking ma milo prekvapil ked som sem prisiel v Juni. Jedna z veci ktora sa mi najviac pacila bola okamzita reakcia/odpoved na moje otazky ked som si este len vyberal coworking z ktoreho budem pracovat v Kosiciach. Velkou vyhodou tohto coworkingu je jeho poloha. Ako keby ste boli na dedine v srdci Kosic :) Obrovska zahrada, kombinacia roznych priestorov..." Čítaj ďalej

Často kladené otázky

Ako fungujete počas COVID karantény?

Keďže sú stoly rozmiestnené na 3 poschodiach a niektorí rezidenti ostávajú dobrovoľne doma, naša prevádzka zatiaľ nemusela byť obmedzená. Po priestore je rozmiestnená dezinfekcia a v prípade potreby máme k dispozícii rúška navyše.

Máte miestnosti na prezenčné meetingy?

Máme k dispozícii uzavretú meetingovku pre 6 ľudí, kde je TV s chromecastom. Rezidenti coworkingu ju môžu využívať zdarma, pre externých užívateľov je to za 10 EUR/hod. V prípade menšieho meetingu máme k dispozícii malý chill room. Otvorené posedenia sú možné v našej obývačke, kde máme aj plátno s projektorom.

Máte voľné pracovné stoly / meetingovku?

Prehľad o aktuálnej obsadenosti vedieme v Google sheete. Ak si chceš niečo zarezervovať, nechaj na príslušnej bunke komentár a ja to potvrdím riadnym zápisom.

Ako začnem v coworkingu?

Stačí zavolať / napísať tesne pred príchodom. Zoznámim Ťa s priestorom a môžeš u nás stráviť prvý deň zdarma. Ostatné si dohodneme na mieste.

Ako je to u vás s parkovaním?

Naša ulica je okrajom rezidenčnej zóny, väčšinou si ale nájdete voľné miesto na niektorej z bočných ulíc.

Ako je to s prístupom?

Starport je pre coworkerov otvorený 24/7 aj cez víkendy a sviatky.

Máte extra monitory? Môžem si doniesť svoj?

Extra monitor vieme poskytnúť len krátkodobo (pár dní). Na svojom stole si samozrejme môžete nechávať svoj vlastný monitor.

Dá sa u vás niekde nerušene telefonovať?

Máme k dispozícii skype room, chill room a meetingovku. Každá z nich sa dá využiť na telefonovanie.

Aké sú v okolí možnosti stravovania?

Nablízku máme potraviny MilkAgro, Fresh a 3 reštaurácie. Obedy si ale väčšinou nosíme sami, alebo si objednávame donášku. V cene za coworking je Trieste káva zdarma.

Musím každý mesiac vystaviť objednávku?

Pri fixných stoloch automaticky predpokladáme záujem o predĺženie, takže predtým, než ponúkame stôl ďalším záujemcom, sa uistíme, že ho už nepotrebujete.

Stanley Mácha

  • founder @ Starport
  • 10+ rokov freelance product design
  • 5+ rokov s košickou startupovou komunitou
  • product owner / designer @ Netcore (Unimus)
  • product designer @ Hagedorn Infosysteme
  • ex-product designer @ Groupsolver
Stardust Concepts s.r.o. | Skladná 58, 040 01 Košice-Južné Mesto
EN